លោកជំទាវ នាវ ច័ន្ទថាណា ទេសាភិបាលរង ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា បានជួបពិភាក្សាជាមួយ តំណាងនិង ថ្នាក់ដឹកនាំរបស់ក្រុមហ៊ុនភតិសន្យាហិរញ្ញវត្ថុ តូយ៉ូតា ស៊ុយស៊ូ ហ្វាយនែន (ខេមបូឌា) ភីអិលស៊ី
២៧ ឧសភា ២០១៩
កាលពីថ្ងៃច័ន្ទ ៩រោច ខែពិសាខ ឆ្នាំកុរ ឯកស័ក ព.ស.២៥៦៣ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១៩ លោកជំទាវ នាវ ច័ន្ទថាណា ទេសាភិបាលរង ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា បានជួបពិភាក្សាជាមួយ ឧកញ៉ា គង់ នួន តំណាងភាគទុនិកនិងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល និង ថ្នាក់ដឹកនាំរបស់ក្រុមហ៊ុនភតិសន្យាហិរញ្ញវត្ថុ តូយ៉ូតា ស៊ុយស៊ូ ហ្វាយនែន (ខេមបូឌា) ភីអិលស៊ី អំពីស្ថានភាពវិស័យហិរញ្ញវត្ថុនៅកម្ពុជា ដោយផ្តោតសំខាន់លើប្រតិបត្តិការភតិសន្យាហិរញ្ញវត្ថុ។

Her Excellency Neav Chanthana, Deputy Governor of the National Bank of Cambodia(NBC), welcomed representative and the managements of Toyota Tsusho Finance (Cambodia) Plc.
2019-05-27
On 27th May 2019, Her Excellency Neav Chanthana, Deputy Governor of the National Bank of Cambodia(NBC), delighted to welcome with Oknha Kong Nuon, a representative of shareholder and chairman, and the managements of Toyota Tsusho Finance (Cambodia) Plc. to discuss about the development of financial sector, mainly on leasing operation.